HASTA İNSANLAR


Yeni yılın ilk günü,

Bir cinayet haberi..

Bir de değil 3 aslında...

Bu sefer anneye bir şey yapamayan baba, önce iki çocuğuna sonra kendine…Cümleyi bile tamamlayasım gelmiyor böyle bir durumda. Nasıl oluyor diyeceksiniz şimdi, bir baba 2 küçük bebeğini nasıl öldürüp de, anneye telefonda “Çocuklarını öldürdüm “diyebilir?Herşeyden önce bu kadar hasta bir insan nasıl aramızda dolaşabilir?

Annenin ağlamaktan sesi çıkmıyordu anlatırken. “Her yere gittim,her yere başvurdum, onları siz koruyamadınız “diyor. Daha ne desin ki?

Böyle insanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Demekki evlenince bazı insanlar akli melekelerini gerçekten yitiriyor. İnsanlıktan çıkıyor.Anne babalar sizlere sesleniyorum.Böyle sapkın çocuklarınız varsa evlendirmeyin!Evlilik böylelerine hak değil,o doğacak çocuklara yazık,gidin herhangi bir şey yapmadan önce tedavi olun! Lütfen, bir kliniğe başvurun.Doktor, hastane hepimiz için var.Mahkemeler, avukatlar, savcılar hepsi bizler için. Boşanmakla, ayrılmak dünyanın sonu değil, bunlar normal eylemler, emin olun. Çocuklarını göremediğini iddia eden herkes suçu önce kendinde arasın.Bunları yapmadan yapacağınız hiçbir iş size hayır getirmez.

YAZIYI PAYLAŞ!

İlk Yorum Yazan Sen Ol!

YAZARIN SON 5 YAZISI
04Oca

HASTA İNSANLAR

26Ara

SON ÇİÇEK

23Ara

MANTIS MR 991 TEKNOLOJİSİ

21Ara

ETKİLİ BÖLGESEL ZAYIFLAMA

20Ara

YAŞ YİRMİ YEDİ